Automatyka przemysłowa

Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

silniki elektryczne producent, ultra robotics

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz powszechne stosowanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych globalnych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki elektryczne od cenionych producentów

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, przekładni falowych i planetarnych, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z wysokiej klasy surowców przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną solidnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a z racji możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Polska firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Positec.

Kontakt z nami:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]