Bezpieczeństwo i ochrona Usługi Witryny internetowe

Usuwanie wirusów z WordPressa – jak pracują specjaliści?

Zajrzyj na https://bit.ly/3j09Kbs, jeśli nie radzisz sobie z infekcją WordPress.

WordPress stał się w mijających latach tak szeroko rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią, iż liczbę stron i sklepów działających z jego użyciem szacuje się w tym momencie na setki milionów. Częstotliwość stosowania tego CMS-a powoduje, że strony postawione na WordPressie bywają częstym celem ataków hakerskich. W sytuacji zainfekowania strony malware, nieodzowne jest usunięcie wirusa z WordPressa.

Komu powierzyć usuwanie infekcji z WordPressa?

Grafiki na stronieinternetowej zostały zmienione nie przez Ciebie? Ze strony wychodzi niechciana poczta? Na stronie widnieją przekierowania do obcych Ci portali? A może logowanie jest niemożliwe? To tylko kilka z możliwych przykładów wskazujących na zawirusowaną witrynę. W takich przypadkach niezbędne jest bezzwłoczna reakcja w celu usunięcia źródła infekcji, a w konsekwencji przywrócenia witryny do właściwego funkcjonowania. Czyszczenie WordPressa ze złośliwego oprogramowania lub po atakach cyberprzestępców należy zlecić profesjonalistom od tego typu działań, bowiem usuwanie malware z WordPressa zwykle przekracza kwalifikacje ludzi, którzy codziennie zajmują się wyłącznie tworzeniem sklepów oraz stron www na tym CMS-ie.

Czyszczenie infekcji WordPress – szczegółowy przegląd baz danych i plików strony

Profesjonaliści zajmujący się usuwaniem infekcji ze stron opartych na WordPressie podczas swoich operacji naprawczych wykonują skrupulatny przegląd baz danych oraz plików strony. Weryfikują pliki wp-config oraz htaccess, jak również kod zainstalowanych na stronie motywów i wtyczek. W toku czyszczenia zainfekowanego WordPressa dodawane są na stronie konieczne zabezpieczenia, redukujące zagrożenie dalszych infekcji. Jeżeli długotrwałe zawirusowanie spowodowało dodanie strony do listy zagrożeń (np. w programach antywirusowych), po usunięciu wirusów z WordPressa eksperci mogą podjąć także niezbędne działania w celu skreślenia jej z tego rodzaju “czarnych list”. Okresowe uaktualnianie systemu zarządzania treścią oraz stosowanych na stronie www wtyczek jest niezmiernie ważne, gdyż usunięcie wszelkich następstw zawirusowania nie daje pewności, że analogiczny kazus nie powtórzy się za jakiś czas.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]