Branża budowlana Usługi

Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Więcej na temat Kraków architekt na https://joannaklusak.com

Biuro projektów oferuje rozległy wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które pragną zamieszkać w praktycznym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt opracowuje kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie dogląda rozwoju prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odnowę domu albo proponuje aranżację już egzystujących rezydencji.

W czym wesprze Cię profesjonalna pracownia architektoniczna?

Szukasz nieszablonowych, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle wielu domków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie przytulny, a zarazem funkcjonalny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z najświeższymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zaaranżować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje to m.in. apartamenty pod wynajem, budynki rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze i biura. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, jak również osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro projektów może także opracować plan praktycznych i przestronnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]