Branża budowlana

Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

Wstąp do biura architektonicznego Kraków, aby uzyskać fachową poradę profesjonalistów.

Niewątpliwie chcesz, by w Twoim nowym domu wszystko było takie jak chcesz. Na powodzenie Twoich starań duży wpływ ma przede wszystkim to, na jaki projekt domu się zdecydujesz. Znalezienie najlepszych propozycji nie powinno być jednak skomplikowane – projekt może wykonać pracownia architektoniczna lub także, jeśli najważniejszy jest dla Ciebie czas, możesz zdecydować się na katalogowy szkic. Które wyjście będzie korzystniejsze? Na które z nich się zdecydować?

Projekt z katalogu – wydasz mniej niż w biurze architektonicznym

W internecie w parę chwil dotrzesz do mnóstwa projektów domów. Są tam oferty dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich najsilniejszą stroną jest z pewnością cena – za nieskomplikowane wydasz już za niewiele więcej, niż dwa tysiące zł. Oprócz tego będzie to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby kupić dokument jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt z biura architektonicznego

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się na tle innych nieruchomości. Decydując się na takie rozwiązanie możemy być pewni, że projekt będzie taki, jak nam zależy – przed jego sporządzeniem projektant zapyta nas, co jest dla nas najistotniejsze.

Biuro architektoniczne – na jak duży koszt być gotowym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety znacznie bardziej kosztowny niż gotowy – klienci, którzy się na niego zdecydują powinni liczyć się z wydatkiem rzędu dwustu PLN za m2.

Kontakt z nami:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]