Branża budowlana Usługi

Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków - skieruj się tutaj po więcej szczegółów o tej usłudze

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]