Branża budowlana

Projekty domów drewnianych nadal bardzo popularne

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o domy góralskie projekty, uzyskasz na http://domygoralskie.com/realizacje.html

Drewniana architektura przez lata była zastępowana przez budynki murowane. Obecnie na szczęście zauważyć można to, iż ich popularność stopniowo rośnie. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane mają bowiem mnóstwo atutów. Najważniejszym okazuje się na pewno wygląd – dopasowują się tak do miejskiej, jak i wiejskiej architektury. Ważne okazuje się też to, że domy drewniane są przyjazne dla środowiska, gdyż są budowane wyłącznie z odnawialnych surowców. Drewno potrafi też absorbować promieniowanie pochodzące od sprzętów RTV i filtrować powietrze, a to powoduje, iż ich mieszkańcy lepiej się wysypiają i dbają o układ oddechowy.

Najpopularniejsze projekty domów góralskich

Najpopularniejszym typem domów drewnianych są oczywiście te przywodzące na myśl tatrzańską zabudowę. Często wykonywane są z bali, natomiast styl ich zdobienia odwołuje się do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy także projekty domów góralskich, które wykonane są we współczesnym guście. Często też widuje się projekty domów góralskich, które łączą różne stylistyki – między innymi części betonowe. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu można zamówić także, kiedy zamierzamy wznieść je poza Podhalem.

Kto wykona projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, że na wygodę życia w domu góralskim wpływa przede wszystkim projekt, według jakiego jest wybudowany. Z tego powodu stawiając na podobne rozwiązanie, warto obejrzeć dotychczasowe realizacje twórcy i przeczytać, co sądzą o nim poprzedni zamawiający. Ważne jest, aby w jego teczce było sporo projektów domów góralskich – dzięki temu zyskamy gwarancję, iż nasze zlecenie będzie dobrze zrealizowane i trafi w nasze oczekiwania. Przy wyborze warto też dowiedzieć się, czy projektant współpracuje z firmą, która wzniesie obiekt – dzięki temu wszystko skończy się prędzej.

Kontakt z nami:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]