Branża budowlana

Projekty domów drewnianych – nowoczesność i tradycja

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o domy drewniane projekt.

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Innowacyjna technologia sprawia, że takie domki nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale są również komfortowe. Czy domy drewniane mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Gdzie znaleźć projektanta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – nowoczesna konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już wyłącznie w sferze marzeń. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Przede wszystkim są one tańsze niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza ogromne oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie różne światy. Domy drewniane całoroczne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Jednak dzięki innowacyjnym prefabrykatom zapewniają komfort taki sam jak murowane budynki.

Projekty domów drewnianych – zleć prace najlepszym architektom

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje skonstruowane z surowca naturalnego, dlatego też w środku panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba stosować generującej duże koszty termomodernizacji. Kolejnym atutem są cienkie ściany, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można stawiać także w miesiącach zimowych, bo całość prac wykonywana jest z pominięciem schnięcia zaprawy. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym specjalistom.

Kontakt z nami:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]