Dbanie o zdrowie

Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

Skieruj się tutaj po więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy korzystaniu z zestawów masujących marki Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także wysoka jakość wykonania, jego estetyka, łatwość instalacji oraz fakt, iż jest to produkt polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem pełnego zestawu (lub tylko niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]