Dbanie o zdrowie

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Pokaźna porcja wiedzy o marce Vitberg. Zobacz koniecznie!

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może znacznie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, nóg oraz szyi. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z części bazowej (niezbędnej do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]