Dbanie o zdrowie

Portal „INN:Poland” o producencie urządzeń do wibroterapii Vitberg

Jeśli szukasz więcej informacji dotyczących marki Vitberg, skieruj się tutaj

Zapoznaj się z rozmową portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się tematem wibroterapii 25 lat temu i odtąd wciąż ulepsza swoją ofertę.

Zestawy marki Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jakkolwiek mają działanie doraźne i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi ponad 50 placówek na terenie Polski, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego efektywności. Co 4 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]