Dbanie o zdrowie

Portal „Słowo Seniora” recenzuje zestaw do wibroterapii marki Vitberg

Wejdź na slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Słowo Seniora”. Opinię odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 14-dniowym okresie korzystania.

Vitberg – recenzja autora bloga „Słowo Seniora”

Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów dedykowanych: Metabolizm, Szyja, Biodra, Nogi oraz Kolana. W module bazowym można z kolei wybrać 3 programy:
– Nogi – likwidujący rwanie stóp, ociężałość nóg czy skurcze łydek;
– Kręgosłup – używany m.in. przy bólach grzbietu, zesztywnieniach czy zespołach korzeniowych;
– Relaks – rekomendowany po wysiłku fizycznym, a także łagodzący następstwa stresu, nerwowości i niepokoju.

Wibracje rozluźniają mięśnie i relaksują. Pozwala to nie tylko na zmniejszenie bólu poszczególnych części ciała, ale także może ułatwić zaśnięcie ludziom mającym trudności ze snem. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ służy do stosowania zarówno w profesjonalnych placówkach, jak i w zaciszu domu. Do urządzeń załączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, a wszelakie wątpliwości odnośnie ich działania można rozwiać łącząc się z konsultantem firmy Vitberg.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]