Dbanie o zdrowie

Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Szukasz profesjonalnego doradztwa polskiego psychologa Leicester? Skieruj się na psychoterapia-uk.pl

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią poczęli emigrować na Wyspy. Dzisiaj powodu Brexitu fala emigracyjna wyhamowała, ale nadal nie brak chętnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może tworzyć ogrom utrapień, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również praca w obcym kraju, mogą rodzić cały szereg problemów, którym bardzo ciężko jest podołać. Rozstanie z rodziną często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą również kłopoty z dostaniem pracy lub nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie wolno obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane podczas sesji zostaną powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać swoich kłopotów i słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej psycholog.

Kontakt z nami:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339