Dbanie o zdrowie

Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Więcej szczegółów o Vitberg opinie

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy ból szyi i ramion, uczucie obciążenia nóg czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ruchu, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje nogi, szyję, plecy, biodra lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]