Dbanie o zdrowie

Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Kliknij tu po więcej szczegółów o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, nie ma wątpliwości, że urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, stres czy regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg jest polskim producentem urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]