Dbanie o zdrowie

Wibroterapia a odchudzanie – czy urządzenia Vitberg wspomagają odchudzanie?

Co powinno się wiedzieć o Vitberg opinie?

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po 30-dniowym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – ocena redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować także przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]