Dbanie o zdrowie

Wibroterapia. Zestawy RAM Vitberg+ – opinie i produkcja

Sprawdź Vitberg opinie na www.wibroterapia.com

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do terapii wibracjami

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: montowni, działu elektroniki, wykrawalni i szwalni. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddaje się odpowiednim testom. Okrycie modułów szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]