Edukacja

Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Kliknij tutaj jeżeli jesteś zainteresowany digital paintingiem.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, a także edytować zdjęcia w Photoshopie. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z animacją, reklamą, filmem i grami komputerowymi.

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]