Edukacja

Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę kursu Blender w rozsądnej cenie.

Świat grafiki bezustannie się rozwija i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne techniki na rzecz kreowania swoich dzieł tylko cyfrowo. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga już znacznych nakładów finansowych – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który przy tym jest zupełnie bezpłatny.

Kursy modelowania 3D polecamy w niewielkich zespołach

Korzystanie z dowolnego oprogramowania można przyswoić sobie we własnym zakresie, jednakże proces ten ciągnie się wówczas dłużej i często jest niezwykle męczący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niezwykle pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez uczestnika kursu doradzając, które detale wymagają dopracowania oraz sugerując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby odbywał się on w małych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w świecie filmu i gier wideo

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i cenioną głównie w branży filmowej, gier wideo i projektowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D daje tym samym masę nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się wstępne profesjonalne prace, które później można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju kursów to po prostu artyści i amatorzy, którzy pragną poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności czy też spróbować nowych form wyrażania siebie.

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]