Finanse i rachunkowość

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Na https://flobo.io uzyskasz więcej szczegółów o Flobo - automatycznej obsłudze należności.

Biznesmeni wciąż szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas tracony na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – na czym to polega?

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych firm, ale również i tych małych, które w miesiącu wystawiają jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla hoteli, podmiotów usługowych oraz szkół

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to wartościowa usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, zatem doskonale sprawdzi się w szkołach niepublicznych bądź językowych, czy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się także pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]