Kosztowności Robienie zakupów

Bransoletki z koralikami

Jeśli szukasz bransoletek z koralikami, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Kiedy pragniemy posiadać nietuzinkowe bransoletki z koralików, najlepiej przygotować je w domu. Oczywiście możemy również kupić je w butiku, jednakże nie będą już takie oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ sprawdzają się na każdą okazję.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najłatwiejszą techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, dzięki której wykonamy okrągłe bransoletki. Przy wykorzystaniu zestawu do szycia i szydełka możemy stworzyć wyjątkową biżuterię.W jaki sposób własnoręcznie wykonać bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć też w Internecie oglądając tutoriale.

Bransoletki z koralikami – ścieg Peyote

Po metodę Peyote sięgamy, gdy pragniemy uzyskać płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu takiej bransoletki potrzebujemy: koralików, nici lub żyłki i igły. Musimy się uzbroić w cierpliwość, ze względu na to, że ten sposób jest bardziej czasochłonny niż wyżej wymieniona metoda szydełkowa.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest ogromna ilość wzorców, którymi możemy posiłkować się przy pracy nad swoją biżuterią. Dzięki technice, mamy możliwość korzystania z wirtualnych schematów, które w dużym stopniu upraszczają tworzenie osobistej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno jednokolorowe modele, jak i takie, które zawierają przenikanie kolorystyczne.Oczywiście, nie każdy z nas ma zdolności potrzebne do zrobienia bransoletek z koralikami. Wtedy można wybrać jeden z wielu dużo ciekawych egzemplarzy w Internecie oraz sklepach stacjonarnych.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]