Kosztowności

Charakterystyka koczyków wiszących

Jeśli chcesz kupić wiszące kolczyki, koniecznie sprawdź http://bit.ly/39tdrAI

Kolczyki są jednym z najpopularniejszych typów biżuterii. Noszą je nie tylko kobiety – od jakiegoś czasu cieszą się też wzrastającym zainteresowaniem pośród panów, szczególnie tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie można jednakże negować, że zdecydowana większość tego rodzaju biżuterii produkowana jest dla kobiet. Wyjątkowo dobrze prezentują się szczególnie wiszące kolczyki. Są one bardziej widoczne i tym samym w większym stopniu oddziałują na to, jak inni odbierają konkretną kreację. To właśnie dlatego są niezwykle popularne pośród pań w różnym wieku i noszących się w różnych stylach. Wielka różnorodność wiszących kolczyków pomaga dobrać je w gruncie rzeczy do każdej sukienki. Jak jednak dobrać kolczyki wiszące najodpowiedniejsze do danej okazji? Na które ich aspekty powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

Wiszące kolczyki – weź pod uwagę ich długość oraz kształt

Wybierając kolczyki wiszące należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich długość i kształt – to właśnie te aspekty głównie rzutują na to, jak wizualnie jest widziana nasza twarz. Długie wiszące kolczyki (u jubilerów znajdziemy wzory o długości nawet 6-7 cm) przedłużają twarz, zaś te krótsze powodują, że zdaje się być ona bardziej krągła. Design kolczyków ma tu też gigantyczne znacznie. Wąskie przyczyniają się do wysmuklenia owalu, z kolei te bardziej okrągłe – wręcz na odwrót. W sklepach dostaniemy także kolczyki neutralne, które nie oddziałują przesadnie na postrzeganie kształtu naszego oblicza – w tym miejscu naturalnie warto wspomnieć przykładowo o kolczykach przypominających łzy.

Do jakich kreacji pasują kolczyki wiszące?

Szukając wiszących kolczyków prawidłowo dopasowanych do danej kreacji warto mieć na uwadze, że są one bardzo wyraźnym dodatkiem. W towarzystwie innej odznaczającej się biżuterii mogą więc wywołać odczucie braku umiaru. Dlatego zaleca się wystrzegać się zakładania ich do grubych naszyjników, zegarków bądź bransoletek. Wiszące kolczyki będą zaś wyglądały znakomicie, jeśli w stylizacji będą najmocniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z fryzurą, butami oraz sukienką.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]