Kosztowności

Chcesz zabłysnąć – wybierz srebrne pierścionki

pierścionki, pierścionki srebrne, srebrne pierścionki

Znakiem uniwersalnej wytworności są srebrne pierścionki. Każda stylowa dama musi posiadać w swojej kolekcji dodatki wykonane z tego pięknego kruszcu. Zobaczmy więc, czym wyróżniają te eleganckie pierścionki, będące ozdobą damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej szlachetna?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, lecz takie srebro staje się surowcem plastycznym, podatnym na wszelkie zarysowania i jako biżuteria może błyskawicznie ulec zniszczeniu. Na rynku znajdziemy więc najchętniej wybierane przez Polki srebrne pierścionki robione z próby 925. Możemy zdecydować się na pierścionek klasyczny lub bardziej strojny. Te najchętniej kupowane ozdobione są ametystami, bursztynami, kryształami, jak również diamentami. Innym walorem biżuterii wykonanej ze srebra jest opcja – jeśli zajdzie taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, w czym specjalizują się specjalistyczne zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki wyglądały nienagannie przez wiele lat, pamiętajmy o ich częstym czyszczeniu.

Czy w sklepach internetowych kupimy wyszukane srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie jubilerskim znajdziemy szlachetną biżuterię. Zamiast jednak tracić majątek w tradycyjnych salonach, opłaca się poszperać też w sklepach internetowych, gdzie kwoty są aż o 25% atrakcyjniejsze. Znajdziemy tam srebrne pierścionki w zróżnicowanych wzorach, wysadzane wysokogatunkowymi minerałami. Nie musimy tracić czasu na zakupy, a w razie potrzeby mamy prawo oddać zamówienie z powrotem. Takie witryny w Internecie to duży asortyment i czysta przyjemność dla każdej damy.