Kosztowności Robienie zakupów

Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Zapraszamy do sklepu jubilerskiego Kraków - tu zawsze znajdziecie to, czego potrzebujecie!

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Dziś chętnie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci znajdziemy nieomalże wszystko, nadal jest mnóstwo produktów, które najlepiej kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Dlaczego warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup platynowego pierścionka, broszki czy naszyjnika łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Toteż, by być pewnym, iż biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy planujemy kupić pierścionek albo obrączki ślubne, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli natomiast zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny albo za ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego wymiaru albo zrobi nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z rzetelnej pomocy jubilera. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, zaprezentuje aktualne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować odpowiedni kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie daje się na komunię, ślub czy imieniny.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą pomocnicze usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek albo odpadł kamień z kolczyka, złotnik ekspresowo i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Zmieni również obwód pierścionka, gdy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na zawieszce czy pierścionku datę, podziękowania, gratulacje czy też inną znaczącą dla nas frazę. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś unikatowym prezentem, ewentualnie mamy swój pomysł na broszkę bądź naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce mamy uszkodzoną czy też zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Kontakt z nami:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]