Kosztowności

Kolczyki serduszka – do pracy i na randkę

Więcej informacji o kolczyki srebrne serduszka uzyskasz tu

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej kupowanych rodzajów biżuterii damskiej i dziecięcej – można je ubrać na wszelkie okazje, wyśmienicie podkreślają urodę, są też kapitalnym pomysłem na podarunek. Jakie rodzaje kolczyków występują na rynku? Z jakich materiałów zwykle są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – na wielkie wyjścia i do szkoły

Motyw serca jest nierzadko używany w jubilerstwie. Jest on punktem wyjścia do tworzenia kolczyków zarówno dla dziewcząt, jak i dla pań. Kolczyki serduszka bywają eterycznym dodatkiem do wielu stylizacji. Są produkowane zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest zazwyczaj wybierany na zwykłe okazje – nakładamy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, jedynie niezauważalnie akcentują prawdziwe piękno kobiety. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do pozornego wyszczuplenia oblicza i wysmuklenia szyi. Tego typu kolczyki zakłada się na wesela, wieczory w operze czy romantyczne kolacje i wspaniale komponują się one z szykownymi sukniami. Z kolei dziewczynki mogą założyć kolczyki serduszka zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serduszka – znakomity upominek dla ukochanej osoby

Na rynku dostępne są kolczyki serduszka wyprodukowane ze złota i srebra. Popularne są również modele pozłacane, które są niedrogie, a jednocześnie prezentują się nader wspaniale. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi, na przykład cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serca w kolorze rubinowym czy lazurowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, np. na Dzień Matki, złote gody tudzież z wielu innych okazji. Podarowane ukochanej osobie – narzeczonej, współmałżonce lub babci, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku i miłości.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]