Kosztowności Robienie zakupów

Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Jeśli chcesz zamówić biżuterię srebrną, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl

Jest z człowiekiem od wieków i pomimo dostępności wielu nowatorskich projektów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest pewnego typu ozdobą człowieka, a także umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie chętnie noszą kobiety oraz panowie, maluchy oraz dorośli, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z takich samych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dekad?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno to, że jej stosowanie daje szansę uniknąć wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży wiele lat, ale należy prawidłowo o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją zarysować lub pęknąć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]