Kosztowności

Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Zamów kolczyki

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej kupowanych przez panie elementów. Są idealne na każdą sytuację – wyjątkowo huczną i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy co powoduje, że są tak często wybierane, a także gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najbardziej modne są urocze sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże stylowe. Równie popularne są długie dodatki, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako okraszone kosztownymi klejnotami albo zupełnie proste. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co często ma miejsce w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz metodę ich wykonania – najbardziej niebanalne wyprodukowano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki należy umiejętnie pielęgnować i systematycznie usuwać najmniejsze zabrudzenia, żeby długo prezentowały się nienagannie. Powinno się odkurzać je codziennie delikatną gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne produkty czyszczące, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych sposobów pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie preparaty niezwykle niszczą miękką powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy na pewno w e-sklepach, które proponują szybką dostawę i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy internetowe to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane Polki.