Kosztowności Robienie zakupów

Wisiorki

Jeśli potrzebujesz srebrnego wisiorka, kliknij tutaj

Magia wisiorków

Każda kobieta lubi mieć na sobie oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety tylko nieliczne z pań mogą pozwolić sobie na luksus kupowania takiej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem mieć na sobie coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Równie ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się możemy na łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu etc), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Duży wybór jest również jeśli rozmawiamy o materiale wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]