Kosztowności Robienie zakupów

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Zobacz, gdzie nabyć biżuterię z koralem

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi mocami. Co więcej, koral wycisza osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest także drzewem oceanów. Poświęcony bogini miłości, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie ulega jednak wątpliwości, że elegancka, właściwie dopasowana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też idealnie pasuje do casualowych kreacji, jak i również na specjalne okazje. Koral występuje odcieniach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedokrwistość, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala szczególnie związane są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie rodzinne.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]