Kosztowności Robienie zakupów

Zalety kolczyków na biglach

W tym miejscu zaopatrzysz się w kolczyki na biglach

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie i metale. Istotne są wszak zarówno ich projekty, ale także względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się komfortowo niewątpliwie nieczęsto będą wyciągane z opakowania. Dlatego kupując kolczyki warto dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – angielskie, sztyfty oraz bigle. Które z nich okażą się najlepszym rozwiązaniem? Warto na przykład wybrać kolczyki na biglach – są wszak wygodne oraz świetnie się prezentują.

Kiedy wybrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla kobiet o dość kwadratowej twarzy – bywają długie, zatem nadają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą się również prezentowały na okrągłej buzi – szczególnie, jeżeli postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto przy tym nadmienić, że klientki o nieco odmiennej twarzy też mogą nosić kolczyki na biglach – muszą jedynie wybrać odpowiedni model.

Kamienie na biglach z dekoracyjnymi minerałami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych kamieni – wszystko zależy od ich ceny oraz fantazji jubilera. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, kryształami i kamieniami syntetycznymi – między innymi z chalcedonem. Które z nich warto wybrać? To sprawa własnych upodobań – niekiedy lepiej prezentować się będą kolczyki z turkusem, innym razem dobrze zda egzamin kamień sztuczny, zatem kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]