Podróże i turystyka Usługi

Apartamenty w Zakopanem na wynajem – co oferują i jak ich szukać

Niepowtarzalna oferta wynajmu apartamentów Zakopane

Jedną z najczęściej odwiedzanych miejscowości turystycznych w Polsce jest bez wątpienia Zakopane. Jakie rozrywki oferuje ono zwiedzającym? Jakimi wytycznymi należy się kierować postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – popularne atrakcje i baza noclegowa

Umiejscowione u podnóża Tatr Zakopane cieszy się zainteresowaniem zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Coś dla siebie odnajdą tutaj rozmaite grupy przybyszów – osoby zainteresowane szusowaniem po trasach zjazdowych, amatorzy trekkingu, jak również wydarzeń sportowych. Na zlokalizowanej w Zakopanem Wielkiej Krokwi, która jest naturalną skocznią narciarską, odbywają się zawody, podczas których współzawodniczą sportowcy ze wszystkich stron świata. Przyjezdni mogą również przejechać się kolejką linowo-terenową „Gubałówka” czy też pokonać jedną z pieszych tras turystycznych – np. wokół Doliny Chochołowskiej, do Doliny Kościeliskiej bądź na Czerwone Wierchy. Na co powinniśmy zwrócić uwagę decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem? Warto w pierwszej kolejności zweryfikować, jakie usprawnienia proponuje dane miejsce noclegowe, a także czy dysponuje placem zabaw dla najmłodszych. Nadzwyczaj istotne jest położenie – wzięciem cieszą się zarówno apartamenty w centrum miasta czy w pobliżu szlaków turystycznych, jak i domy na uboczu.

Wyszukaj luksusowe apartamenty w Zakopanem – użyj wyszukiwarki

Baza noclegowa w Zakopanem jest niesłychanie obszerna – w mieście działa sporo noclegów, które sprostają wymaganiom wyjątkowo kapryśnych gości. Do wyboru są między innymi domy, rezydencje lub apartamenty (również typu studio). Na przyjezdnych czekają przeróżne udogodnienia, dzięki którym wypoczynek w Zakopanem staje się nadzwyczaj komfortowy – wybrane domki oferują dostęp do SPA, posiadają palenisko, a także gwarantują najemcom podstawowy sprzęt AGD (pralkę, lodówkę, suszarkę do włosów) oraz RTV (kablówkę, radio). Nowocześnie urządzone rezydencje i domki ułatwiają wypoczynek po aktywnie spędzonym dniu na stoku. Podejmując decyzję o wynajmie apartamentów należy także dowiedzieć się, czy wybrana kwatera posiada miejsca parkingowe, a także czy można zamieszkać tam ze zwierzątkiem – to ważne jeśli mamy zamiar wziąć ze sobą psa. Szeroki wachlarz ofert udostępniają portale internetowe, które umożliwiają dzielenie ogłoszeń według rozmaitych kryteriów. Dzięki praktycznej wyszukiwarce w mgnieniu oka znajdziemy apartament bądź dom wolny w konkretnym okresie, który posiada widok na góry, gwarantuje miejsce parkingowe i miejsce zabaw dla najmłodszych.

Kontakt z nami:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]