Podróże i turystyka Usługi

Warto przyjechać do Gdyni. Bed and breakfast i popularne atrakcje

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miejscowości województwa pomorskiego – z małej rybackiej wsi powstałej w latach dwudziestych XX wieku szybko przeobraziło się w wielką aglomerację, która przyciąga turystów i inwestorów. Chciałbyś spędzić urlop w Trójmieście? Dowiedz się, co zwiedzić i gdzie najlepiej znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i pokoje w Gdyni

Jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Zwiedzających przyciągają m.in. muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, restauracje i stragany. W trakcie wakacji w Gdyni warto również odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Atrakcji dla rodzin z maluchami dostarczy natomiast infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz wyskoczyć na kilka dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą sieci hotelowe, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, prywatne pensjonaty, jak również pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają turystom maksymalną wygodę i prywatność, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z odtwarzaczem DVD, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, a także czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Oferta noclegów w wersji bed and breakfast jest dostosowana do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i wyśmienite posiłki w atrakcyjnej cenie.