Prawo

Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wyjątkowo rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne, za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż lub odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Przykłady tego typu zdarzeń można bez problemu wymieniać, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej nawierzchni. Bardzo często prowadzimy również sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe podczas pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a rzeczywistymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zgłaszają się do nas też osoby pokrzywdzone na skutek błędów medycznych, takich jak leczenie przez dentystę niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej, powikłania przy porodzie lub operacji czy przepisanie niewłaściwych leków.

Działania kancelarii prawnej w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw o odszkodowanie zmagamy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak pobicie, kalectwo spowodowane przez niekompetentnego lekarza czy wypadek komunikacyjny, w którym zginęła bliska im osoba. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani Klienci. Naszą powinnością jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może domagać się nasz Klient. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która daje im możliwość podjęcia decyzji co do dalszego toku sprawy.