Reklama, promocja, marketing

Gazeta firmowa coraz popularniejszym medium

Zajrzyj w to miejsce aby sprawdzić, kto wykonuje gazetę firmową.

Strategie marketingowe to ważny aspekt działalności firmy – przez nie można zbudować wizerunek firmy wśród klientów, a to przy właściwym planowaniu na pewno da efekty pod postacią zwiększonych dochodów. Powinniśmy jednak pamiętać, iż przedsiębiorstwa posiadające więcej niż jeden oddział powinni także zatroszczyć o to, co są sądzą o niej zatrudnieni. Najskuteczniejszą metodą kontaktu z zatrudnionymi od dawna są gazety firmowe. Należy zatem powiedzieć na ich temat kilka zdań. Dlaczego są tak chętnie wykorzystywane przez przedsiębiorstwa? Co zwykle jest zawarte w tego rodzaju wydawnictwach? I – co niewątpliwie jest najistotniejsze – jakiej firmie powierzyć przygotowanie gazety firmowej?

Gazeta firmowa – o czym czytać?

Powinnością gazety firmowej jest pokazanie pracownikom atutów firmy, w której działają. Dlatego sporo uwagi twórcy poświęcają sukcesom przedsiębiorstwa oraz zatrudnionych. Gazeta firmowa powinna także przekazywać informacje dotyczących życia firmy – zwłaszcza, jeśli pracownicy różnych oddziałów się nie znają. Przeglądając gazetę firmową, zatrudnieni muszą też poczytać o planach rozwoju firmy. Tematyka gazet firmowych, jak nietrudno stwierdzić, różni się zależnie od charakteru przedsiębiorstwa, liczby pracowników oraz od średniego wieku zatrudnionych.

Gazeta firmowa – wykonanie

Skuteczność wizerunkowa gazety firmowej w ogromnej mierze zależna jest od tego, jak ona się prezentuje. Dlatego ważne będzie zarówno to, kto napisze artykuły zawarte na jej łamach, lecz także to, komu zlecimy jej skład. Dojście do spodziewanych efektów marketingowych na pewno uprości gazeta firmowa opracowana przez doświadczoną firmę graficzną. Stawiając na to rozwiązanie nie tylko spowodujemy, iż czytelnicy łatwiej wyszukają interesujące ich informacje, lecz także gazeta będzie prezentować się atrakcyjniej, przez co sięgnie po nią więcej osób.

Kontakt z nami:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]