Reklama, promocja, marketing Usługi Witryny internetowe

Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Zamów pozycjonowanie Krakow

Ogólna dostępność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu wyszukania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – kluczowa jest bowiem widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, które działają jedynie na określonym obszarze czy też nawet w jednym mieście, np. w Krakowie bądź w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swoim mieście

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów stacjonarnych używają głównie fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę konkretnego miasta, np. “sklep sportowy kraków”, “restauracja indyjska kraków” albo “masażysta kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty ewentualnym klientom, przebywającym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że strategia SEO skierowana jest na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i tworzeniem stron internetowych od ponad 10 lat. Przez te lata dobrze rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i w ten sposób pozyskać nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, uaktualnienie contentu, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]