Reklama, promocja, marketing Usługi Witryny internetowe

Pozycjonowanie – czy warto?

Sprawdź, kto oferuje pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie to szereg prac ,które dążą do poprawienia widoczności stron w organicznych (bezpłatnych) wynikach prezentowanych w wyszukiwarce. Im wyżej strona wyświetla się w SERPach, tym większy ruch w witrynie, co ostatecznie powinno skutkować zwiększeniem dochodów firmy. Kolejnym plusem tego działania jest budowa rozpoznawalności marki, usługi albo produktu.

Algorytm Google ocenia wszystkie witryny internetowe pod kątem prawie dwustu różnorodnych faktorów. Rezultat tej diagnozy decyduje o tym, na której pozycji strona lub jej podstrona pojawi się użytkownikom przeglądarki w wynikach wyszukiwania na daną frazę. Za kluczowe czynniki rankingowe fachowcy ds. SEO uważają m.in. prędkość ładowania, linkowanie (on-site i off-site), a także jakość treści.

Wyszukując w wyszukiwarce Google jakąś frazę, użytkownikowi zostanie przedstawiona lista stron, których treść została uznana za najlepiej pasującą do wpisanego zapytania. Które strony pojawią się w wynikach wyżej niż inne? Z reguły te, których zawartość jest starannie wypełniona trafnymi frazami kluczowymi. a przy tym unikalna. Na pozycje wpływ ma też prawidłowo zoptymalizowanie kodowanie, szybkość ładowania się strony (nie tylko w wersji na mobile, ale i desktopowej), jak również ilość stron www publikujących odnośniki do naszej witryny.

Czy opłaca się powierzyć pozycjonowanie i optymalizację sklepu albo strony internetowej firmie SEO?

Algorytm Google systematycznie ulega zmianom, wobec tego zaleca się powierzyć pozycjonowanie i optymalizację stron oraz sklepów internetowych specjalistom. Wyśmienitym wyborem jest agencja SEO, która ma kilkuletnie doświadczenie w tym zakresie. W takich agencjach pracuje szereg ekspertów nie tylko od optymalizacji, lecz również copywritingu czy programowania. Powierzając pozycjonowanie podmiotowi zewnętrznemu zaoszczędzone czas i środki można przeznaczyć na inne akcje marketingowe, które również rozwiną firmę.

Pozycjonowanie stron i sklepów www w Google – usługa na miarę współczesności

Pozycjonowanie to głównie oferta adresowana do administratorów stron, których zadaniem jest ekspozycja i sprzedaż usług czy wyrobów firmy. Prowadząc dowolną działalność niemądrze jest w dzisiejszych czasach nie założyć własnej strony firmowej lub ją utworzyć, natomiast zrezygnować z jej pozycjonowania. Biznes to nieustanne współzawodnictwo o pozyskanie kolejnych klientów. Według statystyk aż 97% osób sprawdza w sieci informacje o lokalnych markach, co wyraźnie pokazuje do jak szerokiej grupy klientów można tą metodą dotrzeć. A pojawienie się adresu strony czy sklepu w Top3 wyników wyszukiwania ogromnie zwiększa szansę, że internauta zdecyduje się na naszą ofertę.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]