Reklama, promocja, marketing

Raport danych pozafinansowych – jak powstaje?

Potrzebujesz wykonać raport danych pozafinansowych? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na http://www.pracowniaregister.pl/raporty/.

Raporty danych pozafinansowych bywają coraz chętniej tworzone przez najróżniejsze przedsiębiorstwa. Na ich opracowanie najczęściej stawiają wiodące korporacje – państwowe koncerny czy międzynarodowe holdingi, ale docenia się je także w nieco mniejszych przedsiębiorstwach. Najczęściej spotykanym typem raportu danych pozafinansowych okazuje się CSR, czyli raport odpowiedzialności społecznej. Z danych, które są w nim zawarte możemy dowiedzieć się między innymi jak rozkładają się proporcje kobiet i mężczyzn na kluczowych stanowiskach decyzyjnych, jak istotna jest dla niej troska o przyrodę i w jakie kampanie społeczne się angażuje. Czemu zatem opłaca się opracować raport danych pozafinansowych? O czym pamiętać podczas jego publikacji, by przyniósł spodziewane skutki?

Czemu opłaca się przygotować raport danych pozafinansowych

Na raport danych pozafinansowych dobrze zdecydować się przede wszystkim z uwagi na postrzeganie firmy. Wydając raport CSR kreujemy image marki odpowiedzialnej, co rzutuje tak na wzrost ilości kontrahentów, jak i brak problemów z przyznaniem ewentualnych kredytów. Raport danych pozafinansowych także umożliwia stworzenie związków z lokalnymi organizacjami i władzami, co będzie bardzo ważne dla każdej firmy – zarówno niewielkich przedsiębiorstw, jak i ogólnoświatowych korporacji.

Wydanie raportu danych pozafinansowych

Opracowanie raportu danych pozafinansowych da spodziewane skutki wyłącznie wtedy, gdy jego dane wydamy w przystępnej wizualnie formie. Dlatego po przygotowaniu informacji, dobrze powierzyć przygotowanie publikacji raportu doświadczonej agencji graficznej. Tym sposobem potencjalni klienci szybko wyszukają najistotniejsze dane, co w ogromnej mierze rzutuje na ich zdanie o firmie. Nie zapominajmy także, że raport danych pozafinansowych jest częścią strategii kształtowania image’u firmy – powinien więc być podobny do wydawanych przez nią pozycji reklamowych.

Kontakt z nami:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]