Reklama, promocja, marketing Usługi

Zalety wirtualnego spaceru 3D oraz modeli wnętrz 3D dla firm

Wnętrza firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości. Uzyskaj więcej szczegółów.

Wirtualny spacer z modelem 3D to świetny sposób na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości osób okazja do zobaczenia takiego pomieszczenia przed skorzystaniem z oferty jest niezmiernie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację do promocji i czy powinno się to robić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Co daje wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “dom dla lalek”. W takim modelu widoczny jest rozkład wszystkich wnętrz, a my możemy go przesuwać, przybliżać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do całej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Nie licząc przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy także zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że prócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa bądź hotelu, możemy przenieść się pojedynczym kliknięciem do dowolnego lokalu, a następnie rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala również przemieszczać się do sąsiednich wnętrz podobnie w rzeczywistym życiu.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Przy użyciu wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo zademonstrować odbiorcom wybrany budynek i jego wnętrza. Taką formę promocji można użyć do zaprezentowania restauracji, hotelu czy warsztatu, a także w prosty sposób pokazać znacznemu gronu odbiorców wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w celu sprzedaży budynku, żeby przyszli klienci mogli wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się opracować z kilku przyczyna. Pierwszy z nich to opcja opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w Google Maps bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także doskonałą możliwość przekonania klienta, by zamówił nasze usługi . Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo będą darzyć je znacznie większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to również doskonała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, bowiem aktualnie – pomimo szerokiego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — trzeba po prostu zamówić jego opracowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]