Rekreacja, hobby, sport

Często ćwiczysz? Te akcesoria sportowe warto mieć pod ręką

Potrzebujesz akcesoriów sportowych Hummel? Skieruj się na tę stronę.

Fani sportu ćwiczący na co dzień dobrze wiedzą, że oprócz stosownych ubrań powinni wyposażyć się też w akcesoria sportowe, dzięki którym będą gotowi na każde sportowe wyzwanie. Co wobec tego warto mieć zawsze pod ręką podczas sesji treningowej w klubie fitness lub na siłowni?

Akcesoria sportowe – co wypada nabyć?

Niektóre akcesoria sportowe są niezastąpione, inne będą zapewne stosowane sporadycznie, ale niezaprzeczalnie warto, by mieć je zawsze pod ręką. Niżej przedstawiamy listę tych najpraktyczniejszych.
1. Torba sportowa i plecak – to chyba jasne, że bez nich żaden sportsmen po prostu nie potrafi sprawnie funkcjonować! W obszernych plecakach poza strojem na trening zmieści się również obuwie i osobisty sprzęt do ćwiczeń. Niektóre torby sportowe mają specjalnie wyodrębnione komory, w których można odseparować pobrudzone lub przepocone przedmioty.
2. Ręczniki – najlepiej mieć własny, szybko absorbujący wodę ręcznik, z którego skorzystamy w czasie treningów lub po prysznicu.
3. Sprzęt treningowy – bidon na wodę, apteczka medyczna z najważniejszym wyposażeniem i opatrunkami, wałek do masażu czy pas biodrowy to z kolei akcesoria, które powinno się posiadać pod ręką również wówczas, gdy ćwiczymy we własnych „czterech kątach”.
4. Akcesoria odzieżowe, jak getry piłkarskie, rękawiczki czy kominy – te drobne elementy odzieży przyczynią się do tego, że treningi będą komfortowe nawet w jesienne dni.
5. Dla trenujących kick-boxing lub boks niezbędne będą akcesoria do sportów walki, m.in. stosowne ochraniacze na piszczele i stopy oraz kaski i rękawice bokserskie. Naturalnie, można je pożyczyć w klubie, jednakże zaleca się mieć własne, tym bardziej, że ich koszt nie jest aktualnie znaczny.

Wszystkie wypunktowane powyżej akcesoria znajdziemy w asortymencie znanej firmy Hummel, która od prawie stu lat wytwarza artykuły wysokiej jakości, wyróżniające się niesłychaną trwałością. Przypominamy, iż firmowe akcesoria sportowe należy kupować od oficjalnych dystrybutorów, w ten sposób mamy gwarancję, że zamówiony produkt jest oryginalny.

Kontakt z nami:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]