Podróże i turystyka Rekreacja, hobby, sport

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Wyprawy - w tym miejscu zobaczysz bezkonkurencyjną ofertę

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem doceniającym dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynne spędzanie urlopu i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w tego typu wycieczkach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ponadprzeciętnej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia i poznać swoje reakcje w ciężkich sytuacjach. Firma angażuje zawodowych liderów i przewodników znających charakter górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadaną wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Kontakt z nami:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]