Branża budowlana Robienie zakupów

Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Zajrzyj tu jeśli interesuje Cię drzwi wewnętrzne producent

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju elementów drzwi i okien drewnianych. Lata funkcjonowania na rynku sprawiły, iż jego specjaliści gwarantują klientom najlepszą jakość sporządzanych produktów oraz obsługi klienta. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale również ich niezawodność, uzyskane dzięki użyciu w toku ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i montażu elementów stolarki otworowej pracownikom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o zachowanie czterech wartości: wysokiej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, całkowitej wygody eksploatacji oraz zadowolenia klienta.

Czym wyróżniają się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się dużą troską o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez to przedsiębiorstwo to bardzo dobre rozwiązanie dla konsumentów, którzy poszukują nietypowych, ale nieprzeciętnie ergonomicznych oraz solidnych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalną wygodę – wydajnie chronią przed zewnętrznymi hałasami oraz są bardzo dobrą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów, dlatego są one zaopatrzone w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich nieprzeciętne, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są zawsze z surowców wysokiej klasy, więc zachowują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne konsultacje

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć też w sferze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych zgodnie z ich indywidualnym projektem, perfekcyjnie dostosowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Dotyczy to nie tylko rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale też ich szerokości.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]