Robienie zakupów Technologie

Drukarki 3D dla profesjonalistów – co znajdziesz w ofercie dystrybutora?

Drukarki 3D kupisz na http://tinyurl.com/v2qn8um

CadXpert jest jedną z pierwszych na rodzimym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Ważną sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie posiada narzędzia do druku przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Drugim filarem są usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D oraz projektowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach FDM, PolyJet, DMLS oraz SLA, SLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także wyłączny dystrybutor drukarek 3D MakerBots i urządzeń firmy Formlabs. To najszersza w Polsce oferta instrumentów do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D. Dodatkowo CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym też tworzywa specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 1010, Ultem 9085 i pozostałe (dentystyczne, biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi firma CadXpert posiada także filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały stosowane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Oferta CadXpert jest adresowana zarówno do nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, biznesmenów i przedstawicieli przeróżnych branż (urządzenia firmy Stratasys). CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia także showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować ze znawcami możliwości technologiczne dowolnego urządzenia z asortymentu CadXpert, swoje projekty lub są po prostu zainteresowani procesem druku 3D, powinni zajrzeć do małopolskiego punktu. CadXpert gwarantuje też kompleksową obsługę posprzedażową: serwis (w tym także pogwarancyjny), przeszkolenie z obsługi nabytych sprzętów czy pomoc merytoryczną i techniczną.

Drukarki 3D – na kieszeń średnich i małych firm

Jakie są koszty urządzeń do druku 3D – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalny skaner bądź drukarka kosztują tyle, że nawet małe lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Inwestycja w profesjonalne narzędzia do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w obrębie branż, jak między innymi motoryzacja, medycyna, stomatologia oraz odlewnictwo, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do druku przestrzennego dynamicznie ewoluuje – wraz z postępem idą pionierskie technologie i rozwiązania, na które niegdyś było stać wyłącznie ogromne koncerny. Dziś – za sprawą spadku cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich mają też mniejsze firmy, te z daleko niższym budżetem. Z miesiąca na miesiąc spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do drukowania przestrzennego są nieprzerwanie rozwijane i ulepszane. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma szereg zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy obniżenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]