Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne

Duża ładowność i opływowe kształty – boxy dachowe

Kup box na dach samochodu.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, promieniowanie słoneczne czy korozję. Niezmiernie popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Naturalnie, typ bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i pasy transportowe

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne pasy transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby kochające aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na wymiary nie umieścimy w środku pojazdu.

Kontakt z nami:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]