Robienie zakupów

Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Jeśli szukasz balonu do wina, koniecznie sprawdź superbutelki.pl.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Balon na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu czy zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]