Robienie zakupów Technologie

Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Jeśli chcesz nabyć drukarkę 3D Kraków, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y5jqbcdf

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz maszyny. Ocenia się, iż wykorzystując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można nawet o 90 procent obniżyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Nadrzędne idee pracy ekspertów marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się funkcjonalną konstrukcją oraz nieskomplikowaną obsługą. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dlatego można wydrukować jednakowe makiety, do czego dąży się przede wszystkim w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko stosowane w rozlicznych gałęziach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Uzyskany druk jest dokładny i trwały, a w toku procesu drukowania nie występują odkształcenia czy przesunięcia warstw.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]