Robienie zakupów Tematyka żywnościowa

Kilka słów o zamiennikach kapsułek do Dolce Gusto

Po więcej szczegółów o Nescafe Dolce Gusto kapsułki skieruj się tutaj

Ekspresy oparte na systemie Dolce Gusto na stałe wtopiły się w pejzaż naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do fantastycznych gatunków kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem uznali, że nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, stąd na rynku błyskawicznie powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca sympatyków kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym też z Polski. W rzeczy samej, kiedy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, jak również kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje smakowitą czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, jak również dwie jej dwie jej odmiany z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest z reguły o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu listy ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]