Robienie zakupów Tematyka żywnościowa

Kompatybilne kapsułki do ekspresów Lavazza A Modo Mio

lavazza a modo mio kapsułki

Marek wytwarzających kawę są setki, jednakże Lavazza nieprzerwanie mieści się w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, iż historia marki Lavazza zaczęła się pod koniec XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył nieduży obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawy i tworzono ich autorskie mieszanki. Szybko zdobyły one serca mieszkańców Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal zachwyca aromatem swoich mieszanek, wyznaczając standardy także w zakresie kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można nabyć ich odpowiedniki

Ekspresy na kawę w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie pachnącej, smacznej kawy zajmuje jedynie moment. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak używać wyłącznie z kapsułek sprzedawanych przez tego producenta. W tej chwili w sprzedaży kupić można sporo odpowiedników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale tak samo cechuje je ciekawy aromat.

Kto oferuje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, marki która również wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kaw w kapsułkach do szeregu popularnych urządzeń tego rodzaju. Oferuje ona zarówno kawy będące smakowitą kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Napoli Ristretto lub Cremoso Invidia), ale także napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), czekolady (Mokaccino) oraz kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]