Robienie zakupów Tematyka żywnościowa

Kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo i ich rodzaje

Chcesz kupić kapsułki Tchibo? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od końca lat 70-tych i za czasem pozyskiwała sobie kolejnych miłośników. Ten wygodny system pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości w wyjątkowo prosty sposób – trzeba uzupełnić pojemnik z wodą w stosownym urządzeniu, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i już po minucie można cieszyć się aromatycznym napojem.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych na świecie jest ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Problem ten dotyczył wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – również w naszym kraju – sporo ich zamienników. Włoska firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta posiada linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, że wywodzi się z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak takiej kawy jest unikalny, ponieważ wytworzyło go wiele rozmaitych elementów, między innymi konkretna pogoda panująca w danym roku. Mieszanie kaw speciality z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi tłumi ich unikatowy nuty smak. W sklepach kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Brazylii oraz Etiopii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych kawach mocno wyczuwalne są naturalne nuty kwiatowe, czekoladowe i kakaowe.

Jaki jest koszt kawy z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w hotelach lub urzędach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowana – zwykle mieści się w przedziale 1,10-1,40 zł. Łatwo wyliczyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż tożsamy napój serwowany na stołówkach w biurze lub w kawiarniach w galerii. Niewysokie ceny i nowoczesny design urządzeń na kapsułki sprawiają, że z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych domach. Dzięki nim będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego poranka, a jednocześnie podamy znajomym najlepszej jakości napój w czasie weekendowych spotkań, nie zamartwiania się o duże koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy uprzednio czy są kompatybilne z posiadanym przez nas ekspresem.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]