Branża budowlana Robienie zakupów

Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

W tym miejscu kupisz kontenery hakowe

Nie wszystkie śmieci powinny być wyrzucane do koszy na surowce wtórne lub zmieszane. Dotyczy to najczęściej tych, które są generowane w trakcie wszelkiego typu prac budowlanych i renowacji, jak również odpadów przemysłowych. Należy je odwozić do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą poddane recyklingowi zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu przypadkach mogą jednak wyniknąć komplikacje powiązane z magazynowaniem oraz przewozem odpadów. By ich uniknąć, należy zaopatrzyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przystosowane do magazynowania oraz przewozu gruzu, starych mebli, opakowań i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są też kontenery uszczelniane, które bardzo dobrze zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (między innymi tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są także konieczne w przypadku kontenerów na śmieci drobne, jak granulaty, trociny czy wióry metalowe. Ich załadunek ułatwia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najłatwiejsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, wyposażone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla ekip sprzątających i firm budowlanych

Adresatami usług producentów kontenerów na odpady są rozmaite podmioty. Pośród nich można wymienić m.in. przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem pomieszczeń, a także różnego rodzaju zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się podmioty świadczące usługi wywozu gruzu i odpadów o niestandardowych gabarytach. Użyczają je one swoim klientom, a po wypełnieniu odwożą do punktu legalnego ich składowania bądź utylizacji.

Kontakt z nami:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]