Dbanie o zdrowie Robienie zakupów

Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz maseczki ochronne

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, kompletnie przeistoczyła nasze kontakty społeczne oraz bieg życia. Zasady dystansu społecznego wymuszają konieczność stosowania rozmaitych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem zarażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do supermarketu czy restauracji, gdzie na ogół napotykamy większą zgrupowanie ludzi, musimy bezwzględnie nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Co jednakże zrobić, jeżeli dusimy się w typowej maseczce z tkaniny?

Maseczka z przyłbicą – trwała i wygodna

Ci, którzy uważają materiałowe maseczki ochronne za niekomfortowe i mają problemy ze swobodnym oddychaniem podczas ich noszenia, powinny zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zarażeniem patogenami w identycznym stopniu jak maseczka chirurgiczna, a więc kryje usta oraz nos, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi zaletami są solidność, wygoda i nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (trzydzieści razy!) za pomocą dostępnych detergentów.

Kto może korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Taką maseczkę wielorazową poleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą zakładać maseczki ochronne podczas wykonywania pracy. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Ludzie młodzi na pewno uznają za plus również to, że nie zakłóca ona działania funkcji FaceID.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]