Robienie zakupów

Modne celebrytki

Sprawdź, gdzie nabyć celebrytkę, wejdź na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, że każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, serduszko, żyletka, słonik i symbol nieskończoności. Panie zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też pasującego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem nieprzeciętności oraz buntu.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]